Partnerům serveru areal.cz/24.cz Úvod
Výhody serveru
Široké možnosti
Filozofie spolupráce
Jak začít

S rozvojem Internetu v Čechách, na Moravě a ve Slezsku stále více firem hledá partnery, kteří by zajistili jejich internetové potřeby. V současné době je zaregistrováno v ČR ke dni 25.3.2002 124 060 domén CZ.

Pokud se stanete prodejcem www služeb nebo jím už jste, můžete s námi uspokojovat potřeby těch tisíců... Na serveru 24.cz máte jedinečnou možnost získat výhodné umístění www stránek a virtuálních serverů svých zákazníků hned z několika pohledů. Pokud se zabýváte tvorbou www stránek a poradenstvím v oblasti internetu, tak máte jedinečnou možnost poskytnout svým zákazníkům, kromě připojení komplexní službu.

Objednávání domén je jednoduché. Stačí poslat vyplněný formulář a doména je on-line registrována v Praze. Partnerstvím s areal.cz/24.cz získáte tyto výhody.

 

 Výhody serveru nahoru

• rychlý přístup

Server areal.cz je připojen přímo na páteřní síti GTS v klimatizovaném internetovém boxu. Vaši zákazníci ocení rychlost, jakou bude přístupná jejich doména nejen v Česku, ale i v zahraničí.

• rychlá administrace domény

Servery umístěné na areal.cz lze administrovat pomocí FTP přístupu nebo FrontPage 98. Poštovní účty ke každé doméně spravuje on-line náš správce. Bez potíží si můžete nechat zřídit další schránku do povoleného počtu, přidat další, nastavit přesměrování, změnit heslo, SMS apod.

• telefonická a technická podpora

Jsme tu od toho, abychom Vám pomohli a mnoho věcí se dá vyřídit během jediného telefonického hovoru. Na třech telefonních číslech a jednom mobilním jsme připraveni, abychom vám poskytli potřebnou pomoc. Kromě telefonu můžete využít e-mailu nebo technickou podporu přímo na našich www stránkách.

 

Široké možnosti partnerské spolupráce nahoru

1) poskytování služeb naším jménem (vhodné pro podnikatele se ŽL)

Pokud jako náš obchodní zástupce zajistíte zákazníka, který na serveru objedná doménu a zaplatí zřizovací poplatek a bude platit pravidelně za služby serveru, získáte pravidelnou odměnu za všechny služby a to podle množství zajištěných domén. Získáte naši reklamní podporu (vizitky, letáky, smlouvy, formuláře, katalog, CD ROM apod.)

2) poskytování www služeb vlastním jménem (zejména vhodné pro webstudia a agentury)

Na serveru areal.cz můžete vystavovat servery s doménami svých zákazníků a vystupovat před nimi jako poskytovatel. Tyto domény Vám budou fakturovány jednorázově s poskytnutou dealerskou slevou podle celkového množství domén v provozu. Získáte širší technickou podporu a partnerský on-line servis.

 

Filozofie partnerské spolupráce nahoru

Pokud se rozhodnete stát prodejcem www služeb na serveru areal.cz vlastním jménem, nebudeme komunikovat s Vašimi zákazníky. Před svými zákazníky můžete vystupovat jako kdyby Vaše společnost byla poskytovatelem. S Vašimi zákazníky nebudeme komunikovat ani v případě reklamní spolupráce. Naši zákazníci vědí, že důsledně dodržujeme tuto etickou praxi. Proto jsou našimi zákazníky reklamní agentury, webstudia, grafická studia, vydavatelé, agentury pro přímý marketing apod.

 

Jak začít spolupráci  nahoru

1) Vyžádejte si podrobné znění obchodních podmínek.

Vážným zájemcům o prodej www služeb sdělíme přesné informace o dealerských odměnách a slevách. Vyplňte prosím tento formulář. Příští den obdržíte e-mailem odpověď.

Název společnosti: 
Vaše jméno: 
Pozice ve firmě: 
Adresa: 
Město: 
PSČ: 
E-mail: 
Telefon: 
Fax: 
Čím se zabývá  
Vaše firma: 
Jak jste se  
o nás dozvěděli: 
Máme zájem o: 

2) Vyplňte a odešlete poštou podepsanou smlouvu, kterou obdržíte.

3) Naše spolupráce může úspěšně začít. Jsme tu proto, abychom Vás podporovali.